כמה מילים על הטיול

אחרי היכרות מעמיקה עם התרבות התאית, למדנו שאת פניני החן לא מוצאים במדריכי התיירות. בטיולים שלנו אנו בוחרים להראות למשפחות את פינותיה של הממלכה המופלאה ולהכיר את תושביה בדרך בלתי אמצעית. זוהי תאילנד האחרת, זו שיש בה היסטוריה, תרבות, עולם קולינרי עשיר ותמהיל מושלם בין טבע וחווית אקסטרים, חופי ים רגועים וריזורטים מפנקים ברמה הגבוהה ביותר. התנועה בין אזורי הטיול השונים מתבצעת בעזרת אוטובוסים ממוזגים, וואנים מפנקים טיול זה מציע דרך קסומה מבנגקוק לפאי בצפון, לאי הסודי קו טאלו ולעיר הקיט הווא הין שבדרום.

הדרך צפונה עוברת בין כפרים ועיירות הספר, בירות עתיקות וערים קטנות – סופאן בורי, נאקון סאוואן, פיטשנלוק, סוקותאי, למפנג, צ'יאנג-מאי ופאי. מצ'אנג מאי נצא בטיסה חזרה לבנגקוק ממנה לגולת הכותרת של טיול זה האי הסודי " קו טאלו " .ובסופה אל עיר הקיט המלכותית הווא-הין.

צפו בסרטון טיול משפחות צפון דרום

מפה
 • מסלול הטיול
 • מידע טכני
18 ימי טיול עומק לצפון תאילנד במסלול אותנטי וייחודי לאוהבי הטבע ומחוץ למסלול ההמונים
יום 1
22.07
יצאנו לדרך

ניפגש בשדה התעופה נתב"ג ונטוס לבנגקוק

יום 2
23.07
ברוכים הבאים בנגקוק

עם ההגעה לבנגקוק נתחיל את טיולינו נבקר במקדש ואט פו בו מוצב פסלו של הבודהה השוכב נמשיך בשייט בתעלות העיר בנגקוק ונהר הצאופרייה  נאכל ארוחת צהריים במסעדה מקומית. לאחר מכן העברה לבית המלון, מנוחה קלה והתרעננות. בערב נצא יחדיו אל שוק הלילה החדש אסיה טיק.
Century park – Bkk
http://www.centuryparkhotel.com

יום 3
24.07
בנגקוק ביום ובלילה … מקדשים מלכותיים ויצורים ימיים

לאחר ארוחת הבוקר במלון, נבקר במקדש ואט טרימיט בו מוצב פסלו של בודהה מזהב טהור הנמצא במרכז העיר נמשיך לביקור ובילוי ב"סיאם אושן וורלד", האקווריום המודרני והחדש שנפתח השנה בבנגקוק ייחודה של האטרקציה הוא כי באתר זה בדומה לאקווריום המפורסם של סינגפור, הדגים, הכרישים והפינגווינים שוחים בצורה חופשית, ואילו אנו הם אלו אשר נמצאים הפעם בתוך ה "אקווריום "- צינור זכוכית עגול אשר עובר בתוך "טנק" המים הענק. אנו נצעד בתוך צינור הזכוכית, כאשר הדגים והכרישים שוחים מעלינו ומתחתינו. נוכל לצפות גם בהופעות הפינגווינים המשעשעים . האתר ממוקם במרכז הבילוי והקניות היוקרתי ביותר בבנגקוק "הפארגון" כך שבתום הביקור ייוותר גם זמן קצר לסיבוב קניות. בשעות הערב נצא למדרחוב הססגוני של ה"קוואסאן"

לינה בבנגקוק במלון
Century park – Bkk
http://www.centuryparkhotel.com

יום 4
25.07
צפונה אל המרחבים הפתוחים

לאחר ארוחת הבוקר המפנקת במלון נעזוב את בנגקוק ונתחיל בדרכנו צפונה. נעבור בכפרים ועיירות ספר , נעצור בשוק 100 השנים של סופאן בורי השוק העתיק בתאילנד ונמשיך בנסיעה דרך מישורי נהר ה צ'אופרייה הגדול. בשעות אחה"צ נגיע אל העיר הקסומה פיטשנלוק בירתה העתיקה של תאילנד – שם גם נלון בשני הלילות הקרובים במלון בוטיק מפנק. בערב נצא לסיור ריקשות בעיר העתיקה ונסיים במסעדה ייחודית על גדות הנהר שם "מתעופף" האוכל אל הצלחות שלנו…
לינה בפישטנלוק במלון פטרה ריזורט

DSC_0067
Pattara Resort – Pichtanaluk
http://www.pattararesort.com

יום 5
26.07
בירות עתיקות מקדשים ורפטינג במים סוערים

חציו הראשון של היום יוקדש לפעילות האתגר של רפטינג במים סוערים ב"לאם נאם קיק" מרחק שעה נסיעה מהעיר. בשעות הצהריים המאוחרות נשוב אל בית המלון אחה"צ חופשי למנוחה ומניצול מתקני הריזורט . בשעות הערב המוקדמות נצא יחדיו אל העיר ונהנה מארוחת ערב במסעדה הצפה.
** חווית הרפטינג כרוכה בתשלום במקום ואינה מתאימה לילדים קטנים (הפעילות מותנית בגובה ומשקל של הילד)

IMG-20171204-WA0004RAFTING
לינה בפישטנלוק במלון פטרה ריזורט
Pattara Resort – Pichtanaluk
http://www.pattararesort.com

יום 6
27.07
סוקותאי

לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא לכיוון עיר הבירה העתיקה סוקותאי שנשתמרה באופן מלא ומרהיב. נערוך סיור במרכז ההיסטורי של העיר ( המעוניינים יוכלו לרכב על אופניים במהלך הסיור במרכז ההיסטורי ) וכך נהנה מאחד ממרכזי הבודהיזם המשומרים והיפים ביותר בתאילנד. בתום הסיור נאכל ארוחת צהריים בסיומה נמשיך בנסיעה צפונה לבירת הצפון הלו היא צ'אנג מאי – העיר החדשה ( צ'אנג = עיר , מאי = חדש)
בערב נסתובב בשוק הלילה של צ'אנג מאי/

dsc_0124-5
לינה בצ'אנג מאי ב מלון דוסיט פרינסס
Dusit Princess dlx rm – Chang Mai
http://www.dusit.com/dusitprincess/chiangmai

יום 7
28.07
ההר הגבוה – דוי אינטאנון

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מלא שכולו טבע חוויות ונופים עוצרי נשימה בשמורת ההר הגבוה – דוי אינטאנון . בשמורה נמצאת הפסגה הגבוהה בממלכה בגובה 2565 מ'. יער העננים ויערות הגשם של השמורה ידועים כ יפים והמרשימים ביותר בסוגם ברחבי תאילנד . נטייל בשמורה באופן רגלי דרך מפלי המים המרהיבים ונקודות התצפית. ציפורים נדירות וסוגי פרחים וצמחים ייחודיים ילוו את דרכנו במהלך היום . נבקר גם בסמלה הרשמי של השמורה שני הצ'די =פגודות שנבנו ברום ההר והוקדשו למלך ולמלכה התאית לכבוד יום הולדתם ה 60 ארוחת צהריים קלה.

תאילנד כשר למשפחות
לינה בצ'אנג מאי ב מלון דוסיט פרינסס
Dusit Princess dlx rm – Chang Mai
http://www.dusit.com/dusitprincess/chiangmai

יום 8
29.07
אומגות פילים ושבטי ההרים

לאחר ארוחת הבוקר . חלקו הראשון של היום יוקדש למחנה הפילים המה טאנג בה נרכב על גבי הפיל בשמורה נמשיך להתנסות בפעילות הידועה בסגנון "זיפ ליין" חוויה של טיול אקולוגי בריחוף מעל חופת יער הגשם. הטיול נעשה בעזרת אומגות ענק בינות לבתי עץ הבנויים בצמרות היער, כך שמעבר לכייף ולהרפתקה עצמה , ממעוף הציפור ניתן לחוות את יער הגשם באופן בלתי אמצעי וללא הפרעה לחי ולצומח בג'ונגל.ומשם נצא לביקור בכפר של ארוכות הצוואר. ארוחת צהריים במסעדה מקומית .

תאילנד למשפחות ברוח המסורת, טיול מדהים
לינה בצ'אנג מאי ב מלון דוסיט פרינסס
Dusit Princess dlx rm – Chang Mai
http://www.dusit.com/dusitprincess/chiangmai

יום 9
30.07
אומגות גייזרים ומרחצאות

לאחר ארוחת הבוקר נצא צפונה ומערבה לעבר פאי ההררית בדרך נעצור לבילוי במפלי בואטן הנקראים "המפלים הדביקים" . בשעות אחה"צ נגיע אל העיירה הקסומה פאי שם גם נלון בשני הלילות הקרובים במלון בוטיק.
ארוחת ערב במלון.

dsc_0708

לינה בפאי במלון פורי פאי
Puri Pai dlx rm
http://puripaivilla.com/

יום 10
31.07
רפסודות מערות ושבטים

לאחר ארוחת בוקר במלון נצא ליום טיול מלא במחוז מה הונג סון את היום נפתח בנסיעה למערת לות המפורסמת (הידועה גם בשם מערת הציפורים) מערך של שלוש מערות המחוברות ביניהן על ידי נהר הזורם בתוכן. נעלה על רפסודות במבוק ובליווי בני השבטים המקומיים נשוט אל תוך מערות הנטיפים ונחקור את בטן האדמה באופן חווייתי לאור עששיות. נמשיך לכפר הסיני "יונאן" ולביקור בחלק מהכפרים של בני המיעוטים הרבים החיים באזור .שבטים כגון : המאו ,היהאו , ליסו , קארן וכו… נקנח במעיינות החמים באזור.. נחזור לפאי בשעות אחה"צ למנוחה והתרעננות בבריכה ובמתקני הריזורט. המעוניינים יוכלו להצטרף לטיול אופניים קצר בעיירה ובאזור בשעות אחה"צ / ערב.
אחרי ארוחת הערב במלון עם רדת החשיכה נצא יחדיו לטיול רגלי במדרחוב ובמרכז העיירה הקסומה פאי.

יום 9

 

לינה בפאי במלון פורי פאי
Puri Pai dlx rm
http://puripaivilla.com/

יום 11
01.08
סחלבים , פרפרים ומקדש דוי סוטפ

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את פאי בנסיעה חזרה לכיוון העיר צ'אנג מאי בדרך נבקר בחוות הסחלבים והפרפרים נאכל ארוחת צהריים.
עם ההגעה לעיר נטפס לעבר דוי סוטפ ומקדש הפעמונים הנמצא ברומו בגובה של למעלה מ 1000 מטרים. נבקר במקדש השני בחשיבותו בממלכה התאית וכן נהנה מתצפית נוף מרהיבה על העמק בו נמצאת העיר צ'אנג מאי. נעלה למקדש בעזרת הרכבל ולמטה נרד רגלית בגרם מדרגות הדרקון המפורסם של המקדש.
אחה"צ נצא ל מוזיאון "ההאשליות התלת ממדיות" בערב בילוי עצמאי בשוק הלילה .
לינה בצ'אנג מאי ב מלון דוסיט פרינסס
Dusit Princess dlx rm – Chang Mai
http://www.dusit.com/dusitprincess/chiangmai
.

יום 12
02.08
האי הסודי קו טאלו

בהתאם לשעת הטיסה נצא בטיסה קצרה חזרה לבנגקוק ונמשיך בנסיעה דרומה לעבר עיירת החוף באנג סאפאן ממנה נצא לכיוון האי הסודי " קו טאלו " . נגיע אל האי ואל הריזורט הקסום שבנוי על חוף הים שם גם נבלה את שני הלילות הקרובים. שארית אחה"צ חופשי לבילוי בחוף המדהים שנראה כאילו נלקח מתוך גלויה ובמתקני הריזורט בקו טאלו. ארוחת ערב תוגש במסעדת הריזורט .

יום 13
03.08
שנורקלינג ודייג דיונונים..

ארוחת הבוקר תוגש במסעדה הנושקת אל קו המים. היום נעסוק בפעילויות חוף ובילוי באי הקסום. שנורקלינג בריפים הרדודים המתאימים לכל גיל , חתירה בקאייקים , נהנה מארוחת צהריים שתייה קלה ופירות טרופיים. …
אחהצ המאוחרות נתנסה בפעילות חווייתית של דייג דיונונים , טרקניג בשבילי האי שיביאו אותנו אל נקודות התצפית המרהיבות או פשוט לחוות את החיים " מנקודת מבטו של הערסל " עם ספר טוב והרבה שקט ורוגע. נהנה ממטעמי המטבח התאילנדי המשובח של דרום תאילנד עם שלל דגה טרייה , ירקות ופירות טרופיים ,תבשילי קארי ועוד … כל זאת בארוחת צהריים וארוחת ערב ייחודית בסגנון בר בי קיו אשר יוגשו לנו במהלך היום על קו החוף

יום 14
04.08
יום אחרון בגן עדן

בוקר עצל וחופשי למנוחה ונופש באי . אחרי ארוחת הצהריים נעלה על הסירות המהירות שיובילו אותנו חזרה אל באנג סאפאן , ממנה נמשיך בנסיעה צפונה חזרה לכיוון עיר הקיט המלכותית הווא הין. בכניסה נעצור במרכזי האאוטלטים המפורסמים של העיר .
בערב יציאה חופשית לשוק הלילה האלגנטי ה"ציקדה" , שוק לילי הפתוח רק בסופ"ש.

לינה בהווא הין במלון האמארי
Amari – Hua Hin
http://www.amari.com/huahin/index.aspx.

יום 15
05.08
שעשועי מים vana nava water park

את היום נקדיש לבילוי ושעשועים בפארק המים החדש של העיר ה"וואנה נאווה ווטר פארק", הפארק החדיש שנפתח לאחרונה מציע שפע אטרקציות מרעננות לכל המשפחה באווירה נעימה מרעננת ונינוחה. אל בית המלון המפנק שלנו נחזור בשעות אחה"צ להמשך בילוי ונופש חופשי.
בערב נצא יחדי לשוק הלילה של הווא הין .

IMG-20171204-WA0003VANA NAVA

לינה בהווא הין במלון האמארי
Amari – Hua Hin
http://www.amari.com/huahin/index.aspx.

יום 16
06.08
סם רו יוד - ההר בעל 300 הפסגות

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בשמורת הטבע סאם רוי יוד או בתרגום חופשי לעברית ההר בעל 300 הפסגות. השמורה הימית שנמצאת במחוז פרג'ואב קירי קאן עדיין שומרת על נוף דרמטי ובראשתי של שרשרת הרים הנושקת לים כפרי דייגים חופים בתוליים ומסלולי הליכה רגליים למערך מערות הנטיפים הרבות שבשמורה. עם ההגעה לשמורה נצא בסירות דייגים אל חוף נידח, אליו ניתן להגיע רק דרך הים וממנו נתחיל טרק רגלי במעלה הג'ונגל. הטיול יביא אותנו אל מערת נטיפים מיוחדת הידועה בשם "מערת המקדש המואר" , המתייחדת בתקרה פתוחה בעדה חודר אור היום. בנקודה בה פוגעת השמש באדמה נבנה מקדש בודהיסטי תת קרקעי לכבודו של המלך רמה השישי והמראה מרשים. ארוחת צהריים במסעדה מקומית .
לינה בהווא הין במלון האמארי
Amari – Hua Hin
http://www.amari.com/huahin/index.aspx.

phraya_nakhon-cave

יום 17
07.08
ולפעמים החגיגה נגמרת..

בוקר אחרון לחופי מפרץ סיאם. נצא בנסיעה צפונה חזרה לכיוון בנגקוק. עם ההגעה לעיר בהתאם לשעות הטיסה נעצור בקניון מגה בננגה בסמיכות לשדה התעופה לזמן חופשי אחרון להשלמת קניות וטעמים אחרונים מארץ 1000 החיוכים טרום ההעברה לשדה"ת לטיסתנו הביתה.

יום 18
08.08
ברוכים הבאים הביתה

נתראה בטיול הבא

מחיר החבילה בהרשמה מוקדמת עד ה 31/03/2019
3300$ למבוגר
3000$ לילד
לאחר מכן יעלה המחיר ב100$ לאדם ולילד.

מחיר החבילה כולל

מחיר החבילה בהרשמה מוקדמת עד ה 31/03/2019
3300$ למבוגר
3000$ לילד
לאחר מכן יעלה המחיר ב100$ לאדם ולילד.

 • טיסה בין לאומית לבנגקוק דרך יעד ביניים.
 • בתי מלון מדרגה ראשונה
 • ארוחות בוקר במהלך הטיול כולו ועוד ארוחות נוספות כמצוין בתכנית.
 • כל הסיורים כולל כניסות והעברות כנזכר לעיל.
 • אוטובוס תיירים מפואר וממוזג וואנים מפנקים לימי הסיורים וההעברות השונות.
 • מדריך מקומי דובר אנגלית.
 • מדריך ישראלי מומחה לתאילנד.
 • וצ'ופרים נוספים בדרך …

 

מחיר החבילה אינו כולל

 • הוצאות בעלות אופי אישי.
 • ביטוח נסיעות בריאות מורחב ומטען חובה לכל מטייל!
 • כלכלה שאינה מוזכרת בתכנית לעיל.
 • כל מה שאינו מוזכר במפורש בתכנית לעיל.
 • תשר לנותני השירותים ישולם ע"י הנוסעים בזמן הטיול . 2$ לילד 4$ למבוגר ליום
 • תשר לצוות ההדרכה הישראלי
 • עלות חווית הרפטינג למעוניינים.
 • הופעות מיוחדות ובילויי ערב הכרוכים בכרטיס כניסה וכו…

הערות נוספות

 • מחיר החבילה יכול להשתנות בהתאם לשינויים בשערי מטבע החוץ ובהתאם לשינויים בעלות מיסי הנמל והדלק.
 • התכנית נתונה לשינויים בהתאם וכפיפות ללוח הטיסות ושינויים במועדי הנחיתות וההמראות ובהתאם להחלטת המדריך בשטח.
 • המסלול, סדר התכנים והימים ומתכונת הביקורים והאתרים יכולים להשתנות ללא הודעה מוקדמת עקב שינויים בלתי צפויים תנאי הדרך מזג-האוויר ובהתאם להחלטות הצוות המקצועי והמדריך בשטח.
 • ההשתפות בכל פעילויות האתגר בטיול הינן לבחירתם החופשית של המטיילים ובאחריותם הבלעדית.
רוצה לגלות חוויה אחרת?
מלא את פרטיך ונציג יחזור אלייך בהקדם

היי גלי,
רציתי להגיד תודה ענקית !! היה טיול מושלם.
מלונות נפלאים, מסלולים מאתגרים לצעירים, טבע וזמן לשופינג במידה נכונה
והדובדבן של כל הטיול הזה, היא אורית המדריכה, בעלת ידע רב, חייכנית עם חוש הומור, נגישה לכל אחד עם כל בעיה .
קשובה וזורמת. בזכותה קבלנו טיול שלא יישכח.
יישר כח. תארגנו בבקשה עוד יעדים. נשאר לנו טעם של עוד.
איריס צ'צ'קס
פסח 2018

משפחת צ'צקס פסח 2018

אורית שלום,
לפני יומיים חזרנו מטיול משפחתי בן 12 יום בתאילנד שאורגן על ידכם.
לפני היציאה לטיול היו הרבה חששות סביב ההתאמה בין הציפייה שלנו כמטיילים לארגון שלכם המארגנים. החששות מתעצמים כמובן ככל שמדובר בטיול מיוחד ויקר.
היום, לאחר שחזרנו, אנו יכולים לאמר שתיאום הציפיות הזה התממש בכל אחד מרכיבי הטיול :
התאמת האטרקציות והמלונות להעדפותנו כמשפחה,רמת האינטנסיביות היומיומית שהותאמה לקצב שלנו
איכות המדריכים (היו לנו שלושה כאלה באזורים שונים…) , רמת כלי הרכב, עמידה בזמנים, מענה מיידי כמעט בכל נושא (גם בארץ וגם בתאילנד)
כל אלה הכרחיים להצלחת טיול וליצירת חוויה משפחתית מיוחדת.
אורית בכר היקרה,
הרגשנו לכל אורך הדרך מתחילת התכנון ועד לסיום הטיול כמה הצלחתו חשובה לך.
מהזמינות שלך לכל שאלה, עצה, המלצה, דרך שינויים לא מעטים בתכנון הטיול ובמלונות ועד למסרון שלך מייד לאחר נחיתתנו בארץ "איך עבר עליכם הטיול??"
הרבה תודה לך על ההשקעה והמאמץ – נהנינו מאד!
משפחת בן ציון
רמת גן

משפחת בן ציון פסח 2017

ניר יקירנו, אין מילים להודות על טיול מושלם . החל מהתכנון, בחירת היעדים והמלונות וכמובן הביצוע. אומנם פעם רביעית שלנו בתאילנד אבל לגמרי הרגיש כמו פעם ראשונה. המקומות המיוחדים, החוויות, שילוב האטרקציות שיתאימו לכולם הצלחת לפגוע בול ! ומי כמוני יודעת כמה הדרישות שלנו היו גבוהות. תודה על הכל !!! ממליצים בחום לכל מי שמעוניין לטייל בתאילנד בדרך אחרת…. שוב תודה רבה מכולנו…..

שרי וזהר שחם

ניר,
מפגישת התאום הראשונה היה ברור לנו שמדובר באירוע שונה ממה שהכרנו עד כה (וכבר בצענו מספר טיולים משמעותיים בחו"ל).
תשומת הלב, הירידה לפרטים ובעיקר התאמת המסלול ופריסת הימים והאטרקציות הפכה את הטיול לחוויה שכל אחד מבני המשפחה חווה אותה בעוצמה.
הצלחת בענק להכיר לנו את תאילנד באמצעות מדריכים איכותיים, נהגים מקצועיים, רכבים מפוארים (ונוחים מאוד!) וכמובן מלונות מפנקים בתקציב שאפשר לנו הנאה מושלמת בכל נקודה ואתר.
עברנו חודש ימים של חוויות מדהימות: מפלים, טיולי שטח, אומגות, רחצה עם פילים, טרקטורונים, שייט עם גחליליות (יש כזה דבר!), האכלת קופים/זברות/ג'ירפות ומה לא…האתרים שבקרנו אפשרנו לנו להיחשף לאזורים חדשים בתאילנד שלא כל תייר עובר בהם.
ראוי לציין כי כל מה שתואם בוצע באיכות גבוהה בדייקנות מעוררת הערכה ללא איחורים או תקלות (ועברנו מספר לא קטן של מלונות, הפלגות וטיסות).
תודה רבה על טיול שהיה למסע משפחתי מרגש, מרתק ובעיקר מהנה.

 

הדס גולדהרט אוק' 2016

חיים שלום,
רצינו לשוב ולהודות לך ולאנשי משרדך על הטיפול הנאות ועל השירות הטוב שקבלנו מכם לפני ולאורך הטיול שלנו בתאילנד.
מרגע פנייתנו קבלנו יחס מקצועי ואדיב ומענה מהיר לבקשותינו.
המדריכים שהובילו אותנו, כמו גם הנהגים, היו מלאי קסם אישי ובעלי ידע רב.
המסלולים שנבחרו היו מעניינים, מאתגרים ויפים מאד.
המלונות עמדו ללא ספק בציפיות שלנו וראויים לכל התשבוחות.
אנו שמחים שבחרנו בכם ללוות את הטיול הראשון שלנו לתאילנד.
ברגשי תודה והערכה,

משפחת פלד אוק 2016

היי ניר וגלי,

17 ימי הטיול בסוכות 2010 בתאילנד איתכם הייתה החוויה המשפחתית האולטימטיבית בשבילנו, וזה לא קל לעשות שוס כזה למשפחת דעתנים וטיילים עצמאיים ומנוסים כמונו.
אני, שנרתעתי מאד מלצאת למזרח הרחוק בכלל (בגלל האקלים) ובטיול מאורגן בפרט, חזרתי מכור אמיתי – לתאילנד ולתאילנדים. בצעתם טיול מושלם, מקצועי, ההדרכה הכריזמטית שלך ניר, שהיא כולה מקצועיות עניינית וסבלנות אין קץ יחד עם הובלת טיול מרתקת ונעימה מהולה בהומור כייפי. ארגון למופת, תמהיל טיולי מושלם, מלונות ואתרים – "סוף הדרך", חוויות ייחודיות ו… הכול. עכשיו, אחרי שחזרנו, שום דבר ממה שכתבתם אתם באתר שלכם כבר אינו נחשב בעיני כ"חומר פרסומי" – הכול פשוט תיאור עובדתי שאפילו לא תמיד מצליח להתעלות למציאות המדהימה בשטח.
אין כמוכם!
ממני, הידוע כקמצן גדול במחמאות…

איציק זכריה

ניר ועדן, ערב טוב,

חזרנו בשבוע שעבר מתאילנד ורצינו להודות לכם על טיול מדהים !!!!!
נהנינו מכל רגע מהטיול, הכל התנהל כמתכונן , המדריכים היו מקצועיים , אדיבים ומסבירי פנים , נהגים אדיבים , המקומות שביקרנו היו מדהימים . פשוט הצלחתם לתפור לנו טיול מתאים כמו כפפה ליד

תודה על הכל
שנה טובה ומוצלחת

משפחת מוסרי ספט 2013

באמצע ינואר 2016 יצאנו בעלי ואני לחגוג את חתונת הכסף שלנו בתאילנד.
פנינו לחברת Otherways, שהתאימה עבורנו מסלול טיול, על בסיס טיול המשפחות שלהם ״הכל קוקוס״ (המסלול עבר שינויים קלים, בהתאם לבקשותינו ולהמלצותיה של גלי). המסלול שתוכנן היה מדהים, המלונות היו מיוחדים ומפנקים, המדריכה והנהג שליוו אותנו בחלק מהטיול היו מקצועיים, אדיבים וגרמו לניצול מיטבי של הזמן, תוך הכרת התרבות התאילנדית ובמיוחד תרבות האוכל המקומי הערב לחיך (חריף רצח, אבל טעים…). חשוב לציין, שבעיות שהתעוררו במהלך הטיול עקב ״כוח עליון״ (מזג האוויר), ניתן להם פיתרון מיידי, לשביעות רצוננו המלאה, מבלי לפגוע בהנאתנו מהטיול.
על כך אנחנו מבקשים להודות בחום לחברת Otherways ובמיוחד לגלי וניר.
לסיום, לכל המעוניין לטייל בתאילנד, באופן עצמאי, זו הכתובת!!!אנחנו, ללא ספק, נשתמש בשירותיהם, בפעם הבאה, כשנתכנן טיול לתאילנד.

אבי וטלי זלמן

אני יכול להעיד ומי שרוצה שידבר איתי בפרטי, דעו תאילנד רק עם ניר הרפז Nir Harpaz והחברה שלו.
חזרנו לפני שבוע מטיול קסום- אין לי מילה אחרת !
הכול מהכול היה ברמה של VIP שכלל עניין למידה מתוך הקשבה לדברים שרואים וחווים..
מנוחות עד פינוק ואתגרים להזרים את האדרנלין .
הבת שלי בת 15 אמרה לי בסוף ״אבל אבא זה לא היה טיול מאורגן״ והיינו קבוצה של 30 איש וזו לדעתי גאונות!

אבי כחלון קיץ 2015


השראה מהבלוג שלנו

וידאו ממליצים טיול הכול קוקוס תאילנד

חוויות של מטיילים במסלול הכול קוקוס תאילנד

וידאו טיול משפחות לתאילנד הכול קוקוס פסח 2019

טיול משפחות לתאילנד הכול קוקוס פסח 2019

Loading...